Czym jest Uniwersum, Mulitwersum  i Omniwersum/ Czym jest Kreacja

Czym jest Uniwersum, Mulitwersum  i Omniwersum / Czym jest Kreacja
Zainspirowany tytułem filmu o dziwnym lekarzu i multiwersum obłędu – jeszcze nie widziałem.

Źródło każdego z nas w chęci doświadczania samego siebie stało się w pewnym momencie materialne i wybrało aby się stać – nazwijmy to „pierwotnym/pełnym człowiekiem”. Ludzie są nie tylko istotami międzygalaktycznymi, ale także twórcami np. galaktyk. Tak, Ty, który to czytasz jesteś Prawdziwym Człowiekiem i masz prawo i umiejętność wynikającą z Twojego urodzenia/powstania do tworzenia tego co sobie życzysz i w sposób jaki sobie życzysz. Ty kreujesz swoje doświadczenie.

Prawdziwa Kreacja to pozwolenie sobie samemu być w tej chwili całkowicie OBECNYM. Prawdziwe kreowane jest tylko tu i teraz. Poprzez zasłony matriksa trzeba zobaczyć, poczuć, spojrzeć prosto na prawdziwą rzeczywistość. Spójrz prosto w Twoje serce, spójrz prosto w Twoje własne Istnienie.

Kreacja to świadoma obecność w polu życia, w którym rozpoznajesz siebie jako „the One”.

Jesteś Jedyną Świadomością

Jesteś Miłością

Jesteś Źródłem

I to jest właśnie Uniwersum.
To wszystko jest związane ze świadomością jedności i możliwością bycia we własnych częstotliwościach. W uniwersum chodzi o to, aby całkowicie móc (siebie) stanowić ze źródła w całkowitej wolności i własnej chęci indywidualnej realizacji. W taki sposób jaki Ty chcesz aby Twoja rzeczywistość wyglądała. Twoja świadomość jedności i Twoje źródło znajdują się w Twoim uniwersum i tam rozwija się wszystko co jest związane z jednością. Każdy atom Twojej kreacji jest w stałym i bezpośrednim połączeniu ze źródłem i ma możliwość w tym i z tym źródłem się dalej rozwijać.
Chwyć garść pyłu gwiezdnego, dmuchnij i niech powstaną galaktyki…

Mulitwersum to oczywiście spotkanie i wspólne tworzenie 2 lub więcej uniwersów. Omniwersum to jak się domyślasz połączenie wszystkich mulitiwersów. W prawdziwej jedności.