Jak działają hologramy i co w tym systemie jest dla nas najważniejsze

Słyszymy czasami, że żyjemy w hologramach, ale jak to działa? Tutaj moja próba przybliżenia tej rzeczywistości. Aby uprościć skupię się tylko na ludziach, wszystko pozostałe włącznie z NPC (non-player character) odstawiamy na bok.
Dla ułatwienia coś tam narysowałem, tak, wiem, nie jestem grafikiem ?.

Każdy z nas żyje we „własnym” hologramie (mój to małe koło „ja” po lewej). Wszystko to co odczuwam, widzę, doświadczam – także inne osoby –  jest w moim hologramie. Skąd to się bierze?
To wszystko jest ładowane do mojego hologramu z mainframe stworzonego i kontrolowanego aktualnie przez Anunnaki – czyli do matriksa. Jeśli ktoś z Was był w Tokio, to do Twojego hologramu w Tokio zostało podłączonych 37 milionów ludzi -Anunnaki ostro programują ?.
Czyli jeśli się z spotkam z Tobą to „Ty” zostaniesz załadowany (upload) z do mojego hologramu z komputera głównego (mainframe) i odwrotnie oczywiście. Ja się pojawię w Twoim hologramie załadowany z mainframe jak wypijemy kawę razem. To dotyczy wszystkich osób, które widzimy/doświadczamy: rodziny, znajomych, kolegów, itd.

Co jest dla nas istotne w tym systemie?  Najważniejsze jest to, że przepływ informacji z komputerem głównym działa w 2 strony. Czyli matriks prezentuje nam „rzeczywistość” z mainframe i my jednocześnie przekazujemy informację do mainframe. I tu są nasze możliwości gdyż:
– jeśli Ty w swoim hologramie sprawisz, że będziesz żył całkowicie wierząc w swoje własne siły.
– będziesz żył w taki sposób jak Ty chcesz, obojętnie co się wydarzy.
– będziesz żył w miłości i robił to co w danym momencie uważasz za dobre i ważne, w swoim sercu

to te Twoje dane zostaną przesłane (download) do mainframe i w tym komputerze głównym pojawiają się nowe dane, które są odczytywane i działają „pozytywnie” zmieniając ten mainframe. Ta nowe dane są następnie z mainframe do hologramów innych osób ładowane.
My ludzie mamy możliwość przesyłać naszą dobroć i miłość do matriksa i zmieniać go.

Anunnaki oczywiście próbowali to powstrzymać, ale wg.mnie nieskutecznie. Cybernetyka ma problemy ze zrozumieniem bezwarunkowej miłości i ciężko im coś z tym zrobić. To co robią Anunnaki to podsyłają do naszych hologramów osoby i sytuacje, które mają powodować u nas agresję i  wytracenie nas w życia w sercu.

Zrozumienie tego systemu pozwoliło mi w łatwiejszy sposób otoczyć miłością te ataki/osoby i pozostać w spokoju i ciszy – oczywiście do ideału jeszcze trochę jest ?.