Jak matriks jest nałożony na pierwotną Ziemię

Matrix i jego programy są w dużej części „nakładką” na  pierwotną Ziemię, która powstała i jest w stałym, bezpośrednim połączeniu ze Źródłem. To kreuje 2 rzeczywistości: „prawdziwą” i „matriksową”. Matriksowa rzeczywistość jest super inteligentnie tworzona przez kolację Archontów, upadłe Anunnaki wydają się tu być głównymi strażnikami/programistami i ta nakładka jest bardzo przekonywująca dla naszej  3D świadomości.
Dobrym przykładem tej sytuacji nakładki matriksa są kościoły, które są często budowane w miejscach, w których Źródło przekazuje „oryginalne” informacje. Nakładka kościoła powoduje zaburzenie, zmienienie tych kodów ze źródłowych na matriksowe i ukrycie tych oryginalnych kodów.
Tak samo jest ze numerologią. Oryginalne kody źródłowe są niesamowicie inteligentnie zmieniane przez Archontową koalicję na kody matriksowe. Powodują często, że czujemy się z czymś (np, wiara) bardzo dobrze, ale tak naprawdę ukrywają to co JEST.  Są to często bardzo małe zmiany, ale na tyle wystarczające, że nie potrafimy w sobie odnaleźć prawdziwych informacji.
Jest to bardzo sprytnie zaprogramowane przez Anunnaki. Rasa Anunnaki to nasi starzy kosmiczni „bracia”, ich upadek (nie wszystkich) i przejście do koalicji matriksa nie tylko bardzo wzmocniło tę koalicję, ale spowodowało „traumę” u ludzkości.
Język angielski jest bardzo mocnym językiem kodowania, i patrząc na nazwy (głównie numerologicznie) można poczuć oryginalne „źródłowe” kody. Odcyfrowanie tych oryginalnych kodów pomaga w zrozumieniu i uwolnieniu się z tej matriksowej rzeczywistości w nas samych. Dlatego warto korzystać z „numerologii” – bardzo uważnie, różnice są w minimetrach co jest Źródłowe a co matriksowe – szukając Źródła w nich.